MUAYTHAI TRENIRUOTĖS  
NAUDINGA INFORMACIJA NORINTIEMS PRADĖTI UŽSIIMINĖTI MUAYTHAI (TAILANDO BOKSAS)

KO REIKIA, NORINT PRADĖTI UŽSIIMINĖTI MUAYTHAI?

    Pirmas ir pagrindinis dalykas, norintiems pradėti užsiiminėti muaythai kovos menais, yra jūsų noras. Aprangą tailando bokso treniruotėms reikėtų pasirinkti patogią, laisvą ir komfortišką, leidžiančią laisvai ir patogiai judėti. Idealiausiai tam tiktų judesių nevaržantys šortai, laisva maikutė. Avalynė turi būti švari, tai gali būti patogūs sportiniai bateliai, arba galima sportuoti basomis.
    Užsiiminėjantys muaythai sportininkai, kaip ir bet kuri kita sporto šaka turi ir savo inventorių efektyvesnėms treniruotėms, dažniausiai  treniruotės vyksta naudojant specialų inventorių, letenas, skydus. Sportininkai turi ir individualią ekipuotę, tokią kaip bokso pirštinės, dantų apsaugos, bandažas ir kt., bet jei neturite nenusiminkite, viską turime savo klube, todėl jums bus sudaryta galimybė įsigyti savąją,o kol jos neturite, treneris jus aprūpins klube esančia bendro naudojimo ekipuote.

AR GALIMA UŽSIIMINĖTI MUAYTHAI SPORTU DĖL SAVĘS,
BE TIKSLO DALYVAUTI VARŽYBOSE?

    Treniruotės metu, niekas jūsų nevers dalyvauti varžybose ir įrodinėti, kad jūs esate stipresnis už kitus. Jeigu Jūs ir netapsite profesionaliu sportininku, bet laikas praleistas treniruotėse Jums išeis į naudą, nes Jūs tapsite stipresni ir labiau savim pasitikintys. Retai kas pradeda užsiiminėti tailandietišku boksu su tikslu tapti kovotoju, bet treniruočių metu žmogus pradeda kitaip žiūrėti į šią sporto šaką, ir jam atsiveria kitos galimybės, dėl kurių kiekvienas užsiiminėjantis MuayThai apsisprendžia pats.

AR DIDELĖ RIZIKA GAUTI TRAUMĄ UŽSIIMINĖJANT TAILANDIETIŠKU BOKSU?
 
    MuayThai technikos atidirbimas vyksta porose, su apsaugojančią žmogų ekipuote, bokso pirštinės, kelių, alkūnių apsaugos ir t.t., kas žymiai sumažina tikimybę gauti traumą. Tailandietiškame bokse stengiamasi smūgiuoti po visą kūną, ir tik po kelių mėnesių, kai naujokas išmoksta pradinius bazinius blokus, galimi pirmieji sparingai.

JŪS NIEKADA NEUŽSIMINĖJOTE KOVOS MENAIS, IR PRADĖTI TRŪKSTA RYŽTO?
 
     Pas daugelį naujokų vyrauja baimė ateiti į sporto salę ir pradėti treniruotis, nes jie mano, kad sporto salėje visi senai sportuoja, o jis tik pradedantysis.Dėl to pergyventi tikrai neverta, nes jus sporto salėje pasitikęs treneris nukreips į MuayThai  pradedančiųjų grupę, kurioje Jūs jaukiai jausitės tarp kitų naujokų, nes ta grupė yra skirta būtent jums. Tam mes ir dirbam, kad išmokinti žmogų „pastovėti už save“. Skambinkite dabar, ir ateikite pas mus sportuoti.
Telefonai 8 675 52970, arba 8 686 33333   www.muaythaisinobis.lt   info.sinobis@gmail.com


MuayThai intensyvios treniruotės, kurios pagerina Jūsų ištvermę per trumpą laiką !
Mes padėsime Jums išmokti MuayThai techniką kaip įmanoma greičiau ir be traumų !
Jei Jūs bijote, kad jūs būsite sumuštas, jums sulaužys nosį, ar neišmuštų dantų, nepergyvenkit jūs būsit prižiurimi trenerio !
MuayThai puikiai tinka vyrams ir moterims bet kuriame amžiuje  !

MuayThai treniruotės metu sparingas kas tai ?
 
       Tai laisvoji treniruotės kova ir šios treniruotės nėra pavojingos. Per bendras MuayThai treniruotės išmokstama pajausti priešininką, daugiau išlavinamas lankstumas ir pagerinama sportininko reakcija. Tai būtų lyg MuayThai dvikova ringe, tik su visomis apsaugomis, trenerių gerais patarimais, rimtais pamokymais, bei susipažinimu su savo galimybėmis.